Przemyślenia

Filmy na Walentynki -mój TOP 10 .

By

Film na Walentynki -mój TOP 10 🔥 

Walentynki to nie tylko okazja aby wręczyć kwiatka czy podarować prezent ukochanej osobie ale też doskonała okazja aby zrobić sobie wspólny wieczór . Rozpocząć go kolacja na pościeli wśród klimatu pozapalanych dookoła świec .

W walentynkowy wieczór myślę też fajnym pomysłem jest obejrzeć film, który wprawi w romantyczny nastrój. 🔥

 

 

Dziś chciałabym polecić Wam mój sprawdzony TOP-10 romantycznych ale i zabawnych filmów idealnych na ten właśnie walentynkowy wieczór .

NUMER JEDEN – Miłość i inne używki 

Sprzedawca Viagry zakochuje się bez wzajemności w chorej na Parkinsona Maggie.

NUMER 2 -Brzydka prawda 

Abby jest producentką programu telewizyjnego. Mike to gwiazdor jej show. Ona ma wielkie oczekiwania wobec mężczyzn. On wie, że mężczyźni chcą tylko jednego. Aby rozstrzygnąć sytuację, Abby daje się namówić na pewien eksperyment i w swoim obiecującym, nowym związku postępuje według porad Mike’a, jednak nieoczekiwane konsekwencje tych poczynań są dla wszystkich zaskoczeniem.

 

NUMER 3 – Duchy moich byłych .

Connor uwielbia kobiety. Jest kawalerem i żyje bez zastanawiania się nad tym, czy warto stworzyć stały związek. Na ślubie brata spotyka swoją pierwszą miłość, Jenny. Wtedy też przychodzą do niego dawne wspomnienia, tytułowe duchy jego byłych.

NUMER 4 -Zabójczy rejs

Jedna z fajniejszych komedii z Adamem Sandlerem. Zabójczy Rejs, czyli komedia trochę romantyczna. Nick i Audrey Spitz ( w tej roli Jennifer Aniston) wyruszają w wymarzoną podróż do Europy. a w samolocie przyjmują zaproszenie na jacht od ekscentrycznego milionera.  Niestety, na rejsie dochodzi do zabójstwa, a państwo Spitz są głównymi podejrzanymi. Na dodatkowy plus, poza poczuciem humoru- piękne ujęcia.

NUMER 5 -BURLESQUE

Burleska to to produkcja amerykańska z 2010 roku prezentująca widzom opowieść w stylu musicalu o młodej dziewczynie z małego miasta, która w Los Angeles poszukuje szansy na rozbłyśnięcie oraz pokazanie się z jak najlepszej strony i zagwarantowanie sobie światowej kariery oraz sławy.

NUMER 6 -Miłość do kwadratu -film Polski

„Miłość do kwadratu” to komedia romantyczna o prowadzącej podwójne życie nauczycielce Monice. Pewnego dnia (podczas sesji zdjęciowej jako modelka Klaudia) poznaje ona popularnego flirciarza o imieniu Enzo. Spotkanie to rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.

NUMER 7- PREZENTY Z NIEBA 

Podczas prac służących zamknięciu tropikalnej bazy lotniczej i zakończeniu świątecznej tradycji pryncypialna asystentka kongresmenki zakochuje się w dowódcy jednostki.

NUMER 8 -Break

Po poważnym wypadku Lucie chce zrealizować się jako tancerka. Poznaje utalentowanego tancerza breakdance Vincenta, który zmaga się z wątpieniem w siebie.

NUMER 9 – Bez wahania 

Autorka kryminałów Grace Miller ma świetne wyczucie motywów zbrodni. Gdy jej siostra zostaje zamordowana, postanawia wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

NUMER 10 – The Notebook 

Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku.

 

Jeśli chodzi o romantyczną kolację to na prawdę może to być fajnie przygotowana sałatka czy to z kurczakiem czy łososiem albo tuńczykiem .

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.